Grūti noticēt, ka termoveļa bērniem ir pazīstama jau vairāk nekā gadsimtu! Patiesībā pirmais dokumentētais gadījums, kad bērni valkāja termoveļu, datēts ar 1913. gadu. Tolaik garās apakšbikses bija izgatavotas no vilnas un bija paredzētas valkāšanai zem bērna apģērba, lai ziemā saglabātu siltumu.

Interesanti, ka termoveļa bērniem nebija plaši pieejama līdz pat 20. gadsimta 50. gadiem. Šajā desmitgadē uzņēmumi sāka masveidā ražot garās apakšbikses no sintētiskiem materiāliem, piemēram, neilona un poliestera. Šie jaunie audumi bija daudz vieglāki un ērtāki nekā vilna, tāpēc tie kļuva par populāru bērnu ziemas apģērba izvēli.

Līdz 20. gadsimta 60. gadiem termoveļa kļuva tik populāra, ka tā vairs nebija paredzēta tikai ziemas apģērbam; cilvēki sāka to valkāt visu gadu – kā virsdrēbes vai kā pamatslāni zem apģērba. Mūsdienās termoveļu izgatavo no dažādiem materiāliem, tostarp kokvilnas, zīda un pat bambusa. Tas ir pieejams dažādās krāsās un stilos, padarot to par universālu apģērba gabalu visu vecumu bērniem.

Termoveļa kopš tās pieticīgajiem pirmsākumiem 1913. gadā ir nogājusi garu ceļu. Tas, kas sākumā bija funkcionāls ziemas apģērba gabals, ir kļuvis par stilīgu un daudzpusīgu apģērba gabalu, ko var valkāt visu gadu. Neatkarīgi no tā, vai jūsu bērnam ziemā ir nepieciešams papildu siltuma slānis, vai arī vasarā viņš vēlas saglabāt vēsumu, atradīsiet viņam piemērotu termoveļas pāri. Tāpēc, kad nākamreiz meklēsiet jaunu apģērba gabalu savam bērnam, neaizmirstiet par termoveļu! Iespējams, ka tas būs tieši tas, ko meklējat.