Atkal ir šis gadalaiks! Dienas kļūst īsākas, temperatūra pazeminās un tiek prognozēts sniegs. Tas var nozīmēt tikai vienu: ir pienācis laiks izvilkt termoveļu! Bet, ņemot vērā, ka tirgū ir tik daudz zīmolu, kuru no tiem izvēlēties saviem bērniem? Lūk, pieci labākie.

1. Uniqlo Heattech.
2. Hanes X-Temp.
3. Lands’ End Kids’ Thermaskin.
4. L.L.Bean Kids’ Stepēts apakšsvārks ar flaneļa oderējumu
5. Old Navy bērnu aktīvo bāzes slāņu komplekts

1. Uniqlo Heattech – ja meklējat augstas kvalitātes termoveļu, kas jūs nenobankrotēs, Uniqlo ir lieliska izvēle. To Heattech klāsts ir izgatavots no viegla materiāla, kas novada mitrumu un saglabā siltumu, saglabājot jūsu bērnam siltumu visas dienas garumā. Un, ja rīkojaties ātri, parasti varat paķert pāris vai divus pārdošanā!
2. Hanes X-Temp – ir vēl viens lielisks variants lētai termoveļai. X-Temp sērija ir izstrādāta tā, lai pielāgotos jūsu ķermeņa temperatūrai un nodrošinātu komfortu visu dienu, neatkarīgi no tā, vai atrodaties telpās vai ārā aukstumā.
3. Lands’ End – bērnu termoveļa Thermaskin: ja esat gatavs tērēt nedaudz vairāk naudas par termoveļu, Lands’ End ir lieliska izvēle. Thermaskin ir izgatavotas no īpaši mīksta materiāla, kas ir viegls, bet joprojām nodrošina lielisku izolāciju. Tas ir pieejams arī dažādās jautrās krāsās un rakstos, kas jūsu bērniem noteikti patiks!
4. L.L.Bean – ir vēl viens lielisks augstas kvalitātes termoveļas variants. To stepētā flaneļa odere ir izgatavota no mājīga flaneļa materiāla, kas nodrošinās jūsu bērnam siltumu visu ziemu. To var arī mazgāt veļasmašīnā, tāpēc to ir viegli kopt.
5. Old Navy – bērnu aktīvo apakšveļas komplektu komplekts: Pēdējais, bet ne mazāk svarīgais Old Navy piedāvā lielisku termoveļas izvēli bērniem par ļoti pieņemamām cenām. Active Base Layer komplekti ir pieejami dažādās krāsās un rakstos, un tie ir izgatavoti no viegla, bet mājīga materiāla, kas nodrošinās jūsu bērnam siltumu visas dienas garumā, bet nebūs pārāk apjomīgi vai savelkoši.